KONRA GRUP MİMARLIK MÜHENDİSLİK İÇ VE DIŞ TİC.A.Ş
İstanbul Florya Merkez 0212 580 63 00 / Tokat Zile Şube 0356 317 63 60
info@konra.com.tr

HAKKIMIZDA

KONRA, gelişen, değişen ve yenilenen dünya üzerinde başarılı adımlar atmayı ilke edinen 3 farklı izin bir araya gelmesiyle 2015 yılı başlarında Yüksek Mimar Nimet AKBIYIK OSMA öncülüğünde kurulmuştur. İstanbul ve Tokat merkezli iki ofisi ile yönetilmektedir. Mimarlık Peyzaj ve İnşaat sektörlerinde faaliyet göstermektedir. Yeni, heyecanlı ve başarıda sürekliliği hedef alan Konra Mimarlık yaratıcı, yaşayan ve çağın gerekliliklerine cevap verecek, teknoloji ile doğanın, eski ile yeninin ilişkilerini kuran projeler üzerinde çalışmalar yapmaktadır. Bünyesinde Mimari ve İç Mimari Projeleri hazırladığı gibi, statik, mekanik ve elektrik projelerini hazırlayabilecek partnerlerle ortak çalışmaktadır. KONRA MİMARLIK; Deneyimli kadrosu, kaliteli ve anahtar teslim iş anlayışıyla müşterilerin aradığı çözüm merkezi niteliğindedir.

MİSYONUMUZ

KONRA olarak; geçmişi, önemseyen, yarını düşleyen, bugünü yaşayan, dünya standartlarında inşaat teknolojilerini takip eden ve bu standartlarda yapılar üretmek hedeflenmiştir. Tüm bunlar yapılırken doğanın tüm yaşanabilirliğinden faydalanmak nesilleri yeşilden uzaklaştıran değil, yeşil ile beraber çalışan, çevresine saygılı, her türlü emniyet düzeyini en yüksek seviyede tutan, kaliteli konforlu hizmet sunabilmektir.

VİZYONUMUZ

Geçmişle beraber yeninin peşinden koşarak ilerlemeyi hedefleyen Konra Mimarlık, yeni fikirler ve projelerle yalnız bir yer için değil, her yer için yapılacak bir şey vardır anlayışını benimseyerek bu alanda çalışmalar yapmaktadır. Tüm çalışmalarının sürekli iletişim halinde olduğu, yüksek standartlarda çalışma ortamı sunan, biz kavramıyla dünya standartları için çalışmakta olan kurumsal bir yapıdır. Kurumsal olarak her zaman, mükemmel, yeni, hızlı, güvenilir ve topluma faydalı işler yapmak yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

İşinizi profesyonel ellere emanet etmek istiyorsanız, birlikte çalışalım.

İletişim